5  :  2

Podzim 2023, 6.E (3.)
Datum, čas Út 19.9.2023, 20:45
Rozhodčí David Kocman   Hřiště P1

Góly 6., 28. a 41. Macháček, 21. Mička, 37. Pelouch - 31. Doskočil, 50. Dvořáček

Třetí kolo přineslo naše historicky třetí klání s Medvědy B. A že jsme jim měli po prohrách 1:2 a 1:3 co vracet. Už to chvíli vypadalo, že budeme konečně plnohodnotně ve dvou na střídání, ale znovu jsme si museli vystačit s jedním, navíc s Radkovou nejistou nohou po zranění z minula.

Začali jsme zodpovědnou hrou odzadu a dařilo se nám dokonce držet míč a rozjíždět konstruktivní akce. Jedna taková skončila hned v 6. minutě v síti. Nepolevili jsme a před koncem poločasu přidali Adam s Márou ještě dvě další pěkné branky.

Zdálo se, že je o zápase rozhodnuto, ale po výměně stran Medvědi nastoupili ve velkém tempu. Nám naopak poměrně dlouho ze záhadných důvodů chyběl střed, čehož hned minutu po hvizdu soupeř beze zbytku využil a snížil na 3:1. Byli jsme jak po ledové sprše, což ve spojení se soupeřovou otevřenější hrou a naším občasným chaosem plodilo nejednu nebezpečnou šanci. Důležité uklidnění přinesl po Pepově sklepnutí krásnou ranou k tyči Honza Pelouch a několik minut poté ještě Mára dokončil hattrick, když Johnny prošel od lajny a naservíroval míč před bránu.

Medvědi dál nepříjemně tlačili a využívali naší polevené morálky, a přestože to Appy mnohokrát skvěle jistil, deset minut před koncem ještě zaslouženě snížili.

Aniž bychom to plánovali, dorovnali jsme výhrou 5:2 vzájemné skóre na 7:7. Na závěr jsme aspoň symbolicky pozvedli číše na Márovu svatbu.

Komentář rozhodčího: "Utkání rozhodl první poločas, ve kterém domácí odskočili a výsledek si pohlídali."
Muž zápasu dle rozhodčího: Macháček