Jaro 2024, 5.D
Datum, čas Út 30.4.2024, 19:30
Hřiště P2

Góly Mareček, Štěpánek H. 2×, Macháček

Šesté kolo přineslo dlouho očekávanou odvetu po prohře 7:4 s Dynamitem Vršovice na podzim 2021. Potřebovali jsme bodovat, ale sestava byla bez Adama znovu nekompletní. Naštěstí soupeř hrál bez střídání, a tak mu v dnešním vedru ani mládí nedovolilo nás výrazněji přeběhat.

Do vedení jsme se po vydařené akci dostali v 21. minutě, jenže hned o pár okamžiků později explodoval Dynamit na oplátku v naší bráně. I v druhém poločase jsme gólový pytel protrhli jako první, když po nádherné kombinaci po zemi zakončoval Johnny. Doufali jsme, že se trhneme do dvougólového vedení, ale Vršovice po deseti minutách znovu srovnali a o pět minut později šli dokonce do vedení.

Nicméně nevěšeli jsme hlavy. Brzy se Honza Pelouch dostal ke svému oblíbenému vysokému rohu, který Johnny nekompromisně uklidil za záda vršovického gólmana. 3:3. Sotva jsme se ale rozkoukali, už šel Dynamit zase do vedení. Do konce zbývalo už jen pár chvil, jenže naše útočné snahy neznaly konce. Do běhu na pravý střed dostal balón Mára a nemýlil se.

V poslední minutě jsme ještě rozezněli tyč, ale remíza 4:4 nakonec utkání zřejmě slušela víc.