6  :  4

Podzim 2023, 6.E (3.)
Datum, čas Út 5.12.2023, 20:45
Rozhodčí Jakub Plechšmíd   Hřiště P1

Góly 5., 19. a 22. Cabrnoch, 18. a 54. Jakub Valenta, 48. Mráz - Macháček 2×, Kovařík 2× (minuty 9., 32., 44.; ve 47. Kovařík)

Po pauze a týdnu mrazů a sněžení jsme včera ve 20:45 odhodlaně nastoupili k zakončení podzimní sezóny s bojem o postup proti vedoucímu týmu tabulky.

Stejně jako minule jsme po tvrdé kluzké střele dostali rychlý gól, na který jsme ale dokázali brzy odpovědět. Nějakou dobu se pak rozhodovalo, kterým směrem se zápas bude ubírat, až v 18. minutě přišel druhý úder. KáGéčko B pak beze zbytku využilo našeho následného útlumu a zvýšilo v rychlém sledu až na 4:1.

Po výměně stran jsme brzy dokázali snížit, a byli jsme tak zpátky ve hře. Postupně rostoucí tlak přinesl ovoce ve 44. minutě a o chvíli později jsme dokonce srovnali na 4:4. Pak Mirek po zběsilém náběhu ve vápně jen těsně nedosáhl na dalekonosný centr a jak jsme nedali, tak jsme po pár okamžicích dostali. Po tak trpkém soustu už jsme se nevzpamatovali a pět minut před závěrečným hvizdem soupeř završil na konečných 6:4.

Následovalo tradiční posezónní focení a posezení. Na viděnou na jaře!