Datum, čas Út 24.10.2023, 19:30
Rozhodčí Petr Mládek   Hřiště P3

Góly 1. Mička, 20. Pelouch, 33. Dlabaja, 59. Macháček

Deštivý nevlídný úterní večer k fotbalu příliš nevybízel, ale Monicu Bellucci jsme si nemohli nechat ujít. Velkou výzvou byla kromě počasí i tříčlenná lavička, protože víc než dva obvykle střídat neumíme.

Ani jsme se nestačili rozkoukat a už Adam zavěsil pod břevno první gól. Hned jsme byli veselejší. Vcelku se nám dařilo kontrolovat hru, přestože práce s míčem byla na mokrém terénu leckdy komplikovaná. Ve dvacáté minutě skóroval druhý zápas v řadě ranou k pravé tyči Honza Pelouch. Sice jsme byli klidnější, ale na rozehrávce se to mnohdy neprojevovalo. Mnohokrát jsme při zakládání akcí nechtěně servírovali balón Monice přímo do přečíslení, ale chyby jsme většinou stíhali napravit rychlým vracením a zbytek jistil Appy, včetně nepříjemné zakryté střely ze střední vzdálenosti.

Brzy po výměně stran se odměny za běhání a agilitu dočkal Milan. Několikrát jsme pak lehkovážně nechali otevřenou obranu, jenže Appy si odhodlaně šel pro čisté konto. Ke konci už se zdálo, že Mára tentokrát odejde s prázdnou, ale deset minut před koncem po úniku po pravé straně dovršil na konečných 4:0.

Komentář rozhodčího: "Tlak hostů byl znát od začátku utkání."
Muž zápasu dle rozhodčího: Pelouch