Podzim 2023, 6.E (3.)
Datum, čas Út 17.10.2023, 19:45
Rozhodčí František Blecha, Petr Harapát   Hřiště MIKU4

Góly 49. Macháček, 50. Pelouch

Po nedohraném pátém kole nás čekali na nehostinném Opatově K. K. K., kteří dvakrát za sebou s různými gólmany remizovali 0:0. Bylo tedy jasné, že s útočnými snahami to nebudeme mít vůbec jednoduché. Navíc MIKU4 na nás ve statistikách zářila děsivým skóre 12:44.

Na druhou stranu po čase přišel Milan a i přes nemocného Appyho a nutný Pepův záskok v bráně jsme se nakonec dočkali na poměry této sezóny luxusní dvojčlenné lavičky.

Do utkání jsme se vrhli aktivně a hned z úvodu jsme dokázali několikrát zahrozit. Byli jsme na míči, a soupeř tak neměl příležitost rozjíždět téměř žádné větší akce. Jenže scházela nám úspěšná koncovka. Povedené akce končily mimo tyče nebo v jisté náruči bravurního gólmana Šalachy.

Dlouho nebylo vůbec nic jistého a sebemenší chybka nebo zaváhání mohly rozhodnout. Vysvobození přinesl až deset minut před koncem Mára svým obávaným volejem po rohu. O pouhou minutu později dostal Honza Pelouch nahrávku před bránu, obhodil si obránce a krásnou ranou k pravé tyči stvrdil výhru 2:0.