Podzim 2023, 6.E (3.)
Datum, čas Út 12.9.2023, 19:30
Rozhodčí Jiří Smetana   Hřiště P2

Góly 37., 43. a 47. Jaroslav Kovařík, 29. H. Štěpánek

V druhém kole jsme vrátili na domácí Pražačku. Čekala nás SK Libeň B, těžký soupeř s řadou kanonýrů a dlouholetými zkušenostmi z futsalu, a tak mi lehce zatrnulo, když se ráno ozval Appy, že kvůli práci nestíhá a budu to muset vzít v bráně za něj.

Naštěstí po menší krizi z minula nastoupil do sezóny Adam a přišel nás podpořit Jarda a nakonec i Milan. Protože se Radek v prvních minutách zranil, měli jsme tak opět jednoho na střídání.

V úvodu se sice soupeř pouštěl do několika nepříjemných útoků, ale vše jsme v rámci možností pokryli a brzy jsme dostali hru pod kontrolu. Drželi jsme míč a dařil se nám i přechod do útoku, jenže vázla koncovka. Až minutu před půlí skončil míč poprvé za zády gólmana, když po nenápadné nahrávce na střed od Honzy zakončil Johnny netradičně levačkou po zemi k pravé tyči.

Druhý poločas pokračoval v naší režii. Po řadě spálených šancí se v 37. minutě konečně trefil Jarda a víceméně tak rozhodl o zápase. Občasné nebezpečné Libeňské útoky střídaly naše rychlé brejky a po jednom závaru Jarda zvýšil na 3:0 a nedlouho poté dokonal hattrick.

Dnešní zápas přinesl kromě zlepšené nálady a dlouho neviděného čistého konta i velké zaokrouhlování. Johnny 350. zápas, Radek 340. zápas, Honza Pelouch 50. zápas, Jarda 50. gól.

P. S. Kromě vřele otevřené spodní brány a místní kočky nás Pražačka přivítala i po nás hrajícími starými známými Medvědy A a vedle nesměl chybět jejich B tým proti Modré Vopici (naši příští a přespříští soci).

Komentář rozhodčího: "Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli."
Muž zápasu dle rozhodčího: Kovařík