Podzim 2023, 6.E (3.)
Datum, čas Út 5.9.2023, 19:45
Rozhodčí Martin Průša   Hřiště MIKU4

Góly 38. a 59. Korol, 50. Singer

Již tradičně proběhlo zahájení sezóny mimo domov, tentokrát na statisticky těžce znevýhodněné MIKU4 (skóre na hřišti 12:41). Potrápila nás navíc krize sestavy. Ještě včera Radek skoro nemohl chodit a chybělo jen málo, abychom skončili bez střídání, ne-li v oslabení. Podpořil nás ale Zdeněk a nakonec přece jen odehrál celý zápas i Radek.

Nicméně statistika nelže. Mládím oplývající Kužely přijely v plné síle, dokonce i se psem, kameramankou a týmovým transparentem a s vysokým nasazením díky mnoha únikům, lepší práci s míčem i pohyblivosti nás s klidem přehráli.

Po půli to sice vypadalo vyrovnaně, ale v druhém poločase už nám postupně docházely síly a jak se blížil závěr, víc a víc jsme otevírali hru a pouštěli se do marných útoků, po nichž jsme se už nestíhali vracet.

Odveta z minulé sezóny dokonána, 1:1 na zápasy.

Díky Kuželům za záznam!

Komentář rozhodčího: "Dlouhý gólový půst prolomili hosté až ke konci zápasu, kdy domácím došly v nižším počtu síly."
Muž zápasu dle rozhodčího: Pelouch