3  :  6

Jaro 2023, 6.C (4.)
Datum, čas Út 6.6.2023, 19:00
Rozhodčí Filip Rulf   Hřiště P3

Góly 7. a 49. Macháček, 48. Mička - 2. a 8. Straka, 25. Ptáček, 32. Švestka, 35. Hrazdíra, 50. Hladík

Přestože nás přišel podpořit Jarda a papírově mělo jít o utkání minimálně vyrovnané, předposlední zápas sezóny proti Metráčkům s sebou minulý týden přinesl trpkou prohru 3:6.

Občas je holt potřeba si naplno prožít i zápasy, kdy se nedaří. Snažíte se ze všech sil, ale každou chvíli vás bolestivě sráží na zem jasná upomínka, že to dnes nestačí a stačit nebude. Musíte si odbýt ten vyčerpávající marný pressing, po němž sotva stíháte otáčet hlavu za narážečkami, abyste vzápětí lapaje po dechu s postupně těžknoucíma nohama kazili i běžně triviální nahrávky a herní situace.

Soupeř je přitom s míčem na koni, hraje s lehkostí, zodpovědně a hbitě dostupuje a na rozehrávku nám dopřeje jen minimum času a prostoru.

Druhé poločasy máme tuto sezónu jasně silnější, a tak se za deště i tentokrát deset minut před koncem vzedmula jakási závěrečná útočná snaha. Druhou branku vstřelil Adam a hned minutu poté Mára snížil na 3:5. Už už jsme pozvedali hlavy s bláhovou nadějí na srovnání, ale byli to opět Metráčci, kteří o pouhých několik okamžiků později připomněli, kdo měl v zápase jasně navrch.

Komentář rozhodčího: "Hosté byli po většinu času lepší a zaslouženě zvítězili."
Muž zápasu dle rozhodčího: Macháček