Jaro 2023, 6.C (4.)
Datum, čas Út 18.4.2023, 20:15
Rozhodčí Taras Vatral   Hřiště P1

Góly 6. Mašika, 32. Fíla, 34. Rajčan - 28. P. Štěpánek
Stalo se to vcelku nepozorovaně, ale Medvědi B hrají už vyšší ligu než jejich starý známý A tým. Do úterního 4. kola nastoupili v deseti lidech s agilitou milion, a přestože jsme se první poločas drželi a srovnali na 1:1, v druhé půli už byla naplno znát početní převaha soupeře a náš úbytek sil. Po většině těžce vybojovaných soubojů následovaly rychlé ztráty a díky nadměrnému běhání byli Medvědi dřív i u všech odražených míčů a vypíchnutých nahrávek. Dalšímu gólu se tam už zkrátka nechtělo. Neproměněná penalta a další těsně promarněné vyložené šance nám spoutaly nohy a přestože Appy několikrát neuvěřitelně zasahoval v bráně, Medvědi se zaslouženě dočkali prvních bodů v sezóně.

Na závěr jsme těsně po zhasnutí pozvedli číše na Mirkův čerstvý přírůstek.

Komentář rozhodčího: "Slušně hrané utkání, které rozhodl nástup Medvědů do druhého poločasu. Válcovny měly ještě šanci zdramatizovat zápas, ale penaltu neproměnily."
Muž zápasu dle rozhodčího: Macháček