7  :  8

Jaro 2023, 6.C (4.)
Datum, čas Út 4.4.2023, 19:00
Rozhodčí David Kocman   Hřiště P3

Góly 4., 4., 15. a 20. Denis Štencl, 23. Stehlík, 28. Knotek, 36. Bělohoubek - 6., 16., 32., 58. a 58. Macháček, 33. Mička, 38. Mareček, 48. Pelouch

V druhém mrazivém kole nás na domovské Pražačce čekal další tým, který sestoupil z 5. ligy. V prvním kole nastříleli 9 gólů, takže bylo jasné, že se schyluje k velké přestřelce. Neměli jsme gólmana, ale oproti minule byl aspoň jeden na střídání. Než jsme se stačili rozkoukat, už se nám ve 4. minutě podruhé rozvlnila síť. Celých prvních 30 minut unikal běhavý Real do jednoho brejku za druhým, zatímco my jsme se zmohli jen na drobnou korekci. O půli 2:6 a (nejen) nálada na bodu mrazu.

Výměna stran nám ale vlila do žil novou krev a ve 33. minutě už bylo sníženo na 4:6. Vysvitla naděje a následoval srdnatý boj, který se nesmazatelně zapsal do týmových dějin. V 58. minutě Mára dorovnával na 7:7 a krátce poté dotáhl na konečných 8:7. Soupeř ještě během nekonečných posledních minut párkrát zahrozil, ale neuvěřitelnému obratu už zabránit nedokázal.

Komentář rozhodčího: "Domácí měli lepší individuality, ale hosté se nevzdali a zvítězili."
Muž zápasu dle rozhodčího: Macháček