7  :  4

Podzim 2021, 6.D (6.)
Datum, čas Út 7.12.2021, 20:45
Rozhodčí Kovařík (najatý)   Hřiště DEKAN

Góly 5. a 31. J. Heteš, 15. a 21. Dvořák, 6. Harmanec, 18. Slabý, 46. Beneš - 25. a 56. Mička, 23. Macháček, 47. P. Štěpánek

Před posledním zápasem sezony jsme už měli jisté umístění ve středu tabulky. Podruhé v sezoně jsme vyjeli mimo naši domácí Pražačku. Chyběla nám z nejrůznějších důvodů celá řada hráčů, tak jsme duel odehráli s jediným střídajícím.

Venku panovala zima, a než jsme stačili rozmrznout, prohrávali jsme 0:2. Dynamit nás tlačil, nastřelil několik tyčí, Mára to měl na brankové čáře těžké, ale hodně byl platný ve hře nohama. Po dvaceti minutách to bylo dokonce už 0:5. Jak Radek správně podotknul, výjezdy mimo Pražačku nám nesedly - v deštivých Běchovicích byl vývoj podobný a po 20 minutách byl stav 0:4. Stejně jako tehdy, i tentokrát jsme se však dokázali zvednout. Dostali jsme se do tempa a díky Márovi s Adamem jsme ještě do přestávky odpověděli dvěma brankami (2:5).

Druhá půle už byla nahoru dolů, na dvě trefy Dynamitu jsme zareagovali stejným počtem, ale na víc jsme už neměli síly, škoda Pepových dvou tutovek. Opět se potvrdilo, že zápasy s týmy ze spodku tabulky nám příliš nevycházejí. Nečekaně mladý soupeř nás zaskočil svou fotbalovostí a nasazením - skvěle lítali, narážečky, obranné skluzy, hra tělem - a nás stálo hodně energie jim odebrat balon. A když jsme ho získali, scházela nám potom síla a klid směrem dopředu. Vázla nám taky přesnost přihrávek, kvůli ní jsme se často nedostali do nadějného přečíslení.

"Ale skvělý takový zápasy, to dá mnohem víc než zápas se Cvrčkama," dodal smířlivě Radek v nezvyklé roli kapitána. Podzim 2021 jsme tedy zakončili s 5 výhrami a 6 porážkami (bez remízy) na 6. místě. Případná výhra nás bývala stejně mohla posunout jenom o příčku výš. (dud)

Komentář rozhodčího: "Dobré utkání, ve kterém měli více štěstí domácí."
Muž zápasu dle rozhodčího: A. Mička
Nové případy covidu ten den: 19 510