8  :  2

Podzim 2020, 6.C (6.)
Datum, čas Čt 8.10.2020, 19:00
Rozhodčí Indus SUP A   Hřiště MIKU4

Góly 8., 13., 30. a 31. Bronec, 37. a 56. Jeřábek, 34. Matys, 42. Tichý - 19. Geyer, 51. Müller

Po výprasku z minulého kola nás čekala dohrávka kola prvního. A i v tomto utkání padlo deset branek. Naším soupeřem byli frekventanti Křesťanského gymnázia v modrých dresech a od začátku rozjeli hru ve velkém tempu.

Po 15 minutách jsme přes všechnu snahu prohrávali už o dva góly. Potom jiskru naděje vykřesal Roman, který se po své střele zprava dostal k dorážce a dostal nás na rozdíl jediné branky. Ten jsme však bohužel do půle neudrželi – domácí nás zchladili gólem do šatny (1:3). Navíc hned zkraje druhého poločasu jsme inkasovali počtvrté (všechny čtyři góly dal stejný hráč!) a už jsme se vezli... zvlášť Honza Š., kterému se nedařilo skoro nic a podepsal se asi pod polovinu obdržených branek. Na 2:7 potom ještě snižoval Jenda, na kterého sokova obrana zapomněla, a padající vysoký míč dopravil za gólmanova záda. Poslední slovo ovšem měli opět modří: konečné skóre tedy znělo 2:8.

Tímto výsledkem jsme se zároveň předčasně rozloučili se sezonou, kterou na další dva měsíce přerušila protiepidemická opatření. Zajímavostí je, že v 5. zápase sezony byl zvolen mužem zápasu 5. hráč Válcoven (tentokrát Roman). Od začátku sezony tento titul nikdo nezopakoval, což jen dokazuje, jak širokým a kvalitním kádrem disponujeme. (dud)

Komentář rozhodčího: "Jednoznačné utkání od samého začátku."
Muž zápasu dle rozhodčího: R. Geyer