Podzim 2020, 6.C (6.)
Datum, čas Út 22.9.2020, 20:15
Rozhodčí Misch Masch   Hřiště P2

Góly 9. a 59. Mareček, 38. a 57. Macháček, 52. Kovařík

S bilancí jedné výhry a jedné prohry z prvních dvou klání jsme na prostředním hřišti na Pražačce nastoupili proti Pivojs. Svědkem nám byl velký srpek dorůstajícího měsíce.

Po necelých deseti minutách hry nás dostal do vedení ne zcela prudkou, ale účinnou střelou zprava Mirek. V první půli se kromě toho nic významného nestalo. Hubené vedení se zdvojnásobilo až na sklonku druhé třetiny zápasu, když se trefil Mára. Odpor soupeře jsme definitivně zlomili v poslední desetiminutovce - k levé tyči při zemi skóroval Jarda, po sóle ho zakončením do téhož místa napodobil opět Mára a dvě branky si nakonec připsal nezvykle i Mirek - na konci po ťukesu zvýšil na konečných 5:0. Našemu rivalovi nepomohla ani Pepova samonastřelená ruka ve vápně, která se správně nepískala.

Prvně přijel na zápas Grande Paolo, leč pouze jako divák. Svou pozornost však místo naší hry často věnoval počínání Slavie v předkole Ligy mistrů. V tom mu, když byl zrovna na střídačce, sekundoval Romario. Ovšem k dobru se Pájovi musí přičíst, že našel zakopnutý balon. (dud)

Komentář rozhodčího: "Hosté byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili."
Muž zápasu dle rozhodčího: M. Mareček