6  :  2

Podzim 2020, 6.C (6.)
Datum, čas Út 8.9.2020, 20:15
Rozhodčí Pešek (najatý)   Hřiště P1

Góly 5. a 34. Kovařík, 24. a 47. Macháček, 27. P. Štěpánek, 37. R. Holeček - 17. a 40. Horváth

První kolo nám na poslední chvíli odložili, a tak jsme po půlroční pauze způsobené koronavirem nastoupili rovnou k druhému. Prvně v historii Válcoven jsme cestou na zápas museli mít roušku...

Medvědi jsou naším tradičním soupeřem, utkáváme se s nimi každoročně už od roku 2017. Loni se nám je poprvé podařilo povalit (3:2), letos jsme tento výsledek dokonce předčili v obou poločasech.

Už v páté minutě napřáhl Jarda a z prostředka hřiště vypálil pravačkou pumelici pod břevno. Medvědům se podařilo vyrovnat, ale ještě do poločasu odpověděl Mára ranou k tyči bez přípravy a Pepa, který se ocitl úplně sám na medvědí polovině, dostal pas od Radka, brankáři udělal kličku doleva a zvýšil už na 3:1.

Do druhé půle vstoupili Medvědi s už poněkud rozklíženou obranou, opět volný Pepa přistrčil balon zadovkou Jardovi a ten mohl slavit podruhé. Chvíli nato se trefy po dlouhé době dočkal Radek, a ačkoliv soupeř ještě snížil, poslední slovo měly opět Válcovny. Honza obral u lajny o míč sokova obránce, Mára si mu křiknul a z první završil skóre na 6:2. Po zápase výhru většina týmu zapila v Polu. (dud)

Komentář rozhodčího: "Fotbal rychlý, technický a ofenzivní."
Muž zápasu dle rozhodčího: J. Kovařík