Jaro 2017, 7.A (10.)
Datum, čas Po 10.4.2017, 19:00
Rozhodčí Borussia Dortšpunt B   Hřiště P3

Góly 29' F. Vymyslický, 33' D. Jelínek, 40' J. Grebík

"Domácí byli aktivnější, v koncovce ale všechny střely mířící na bránu zastavil skvěle chytající gólman hostů," vystihl rozhodčí. Sice těch našich šancí mohlo být víc, ale to, co jsme si dokázali vytvořit, brankář Tuřínu pokryl. Bylo vidět, že má zkušenosti, hodně střel míčů aktivně lapil, takže jsme se ani nedostávali k dorážkám.

My jsme našeho Kubu v bráně nechali okolo poločasové pausy dvakrát ve štychu a bylo z toho dvoubrankové vedení hostů. Koncem první půle jsme ztratili míč ve středu pole, na Kubu šli dva a střela zblízka z levé strany po zemi skončila v síti. Gól do šatny nás moc nepovzbudil. A co teprve úvod druhého poločasu: opět na naši bránu postupovali dva a bylo to 0:2. Nutno uznat, že nám to mimořádně nešlo, skoro jsme si nedali přihrávku, vrcholem bylo, když rozehrávka od naší branky skončila po nastřelení Honzy rohem soupeře. Nakonec jsme inkasovali i potřetí: Tuřín rozehrával přímák, postrčil si míč mimo zeď a povedenou ranou z první nám vymetl pavučiny z šibenice. Rádi jsme ho za to ovšem věru neměli.

Ze čtyř dosavadních duelů máme dvě výhry a dvě prohry, čemuž odpovídá i průběžná posice uprostřed tabulky. Tímto zápasem jsme si vyrovnali celkové skóre na Pražačce na 160:160. (dud)