Podzim 2015, 7.G (12.)
Datum, čas Čt 19.11.2015, 20:15
Rozhodčí TJ Spoje Praha   Hřiště P3

Góly 5' 29' D. Horváth, 22' vl. Z. Holeček, 54' D. Pražák

V krátkosti - utkání, v němž: 1) čím dál hustěji pršelo, 2) zářil Zdeněk (stal se i mužem zápasu) a 3) All Blacks dosáhli svých jediných bodů v sezoně (!) a třetiny své sezonní střelecké produkce. To snad hovoří za vše a dále nemá cenu se rozepisovat...

Ale kdyby přece jen někdo stál o podrobnosti: první branku vstřelil už v 5. minutě netradičně hlavou Horváth. Čtvrt hodiny nato si míč nešťastně srazil do sítě jinak agilní Zdeněk a poločas uzavřel gól do "šatny": po brejku na nás šli tři Blacks a my jsme se nevrátili. V půli tedy 0:3. Válcovny hrály bídně, velice zřídka se nám podařila nahrávka, skoro jako bychom fotbal dlouho nehráli. Na střídání jsme bohužel nikoho neměli, ač se Adamos předem ohlašoval. Tak došlo aspoň k rošádě na hrací ploše: Honza vystřídal Pepu v bráně a... dostali jsme další gól. :) Čím víc se blížil konec, tím výš rostla naše frustrace a znechucení a nakonec jsme se nedočkali ani čestného zásahu. Přišli jsme tak i o čistě teoretickou šanci na záchranu a odcházeli s hlavou svěšenou... (dud)