12  :  2

Podzim 2015, 7.G (12.)
Datum, čas Čt 12.11.2015, 20:15
Rozhodčí Bajern Měšičáci   Hřiště P3

Góly 13' 20' 21' 23' 56' P. Voborník, 10' 42' 43' J. Baloun, 32' vl. Abrahám, 39' J. Kubů, 58' T. Matoušek, 59' J. Tatar - 45' 53' P. Abrahám

Během třítýdenní přestávky se nám podařilo se posílit: nová tvář Gabča přikvačila na zápas až za pět minut dvanáct, ale stihla se ještě poznat s týmem a všichni se následně mohli pustit do měření sil s lídrem tabulky, který poslední dva zápasy vyhrál 10:1 a 16:2...

Šlo nám o hodně: při jakémkoliv bodovém zisku jsme ještě mohli pomýšlet na záchranu. Ale Terasy se o body dělit nehodlaly. Prvních deset minut jsme sice přežili, ale pak jsme obdrželi dva góly krátce po sobě, ve 20. minutě pak přišla hluchá čtyřminutovka a po půli už to bylo 0:5. A to jsme po hřišti poctivě lítali, to se nám nedá upřít. Druhou půlku jsme pak začali vlastňákem a už jsme se vezli...

Až za stavu 0:9, když soupeřovi pomyslní fanoušci nenasytně skandovali "Deset! Deset!", jsme něco ze své ofenzivní síly ukázali i my. Matějka z pravé strany našel na středu Romana, ten balon posunul ještě doleva Pájovi a náš kapitán se nemýlil. Byla to naše desetiminutovka: v jejím závěru si Roman u lajny narazil s Mirkem, poslal pas celým vápnem opět k Pájovi a ten i podruhé zachoval chladnou hlavu: 2:9. Terasy ale využily naší otevřenější obrany a nakonec nám branek nasázely plný tucet. Gabča při svém debutu mezi muži předvedla nebojácný výkon dopředu i dozadu, je to velký příslib do budoucna. Každopádně šlo o fysicky nejnáročnější souboj podzimu, naběhali jsme toho suverénně nejvíc... a aspoň to nás zahřálo.