1  :  4

Podzim 2015, 7.G (12.)
Datum, čas Čt 24.9.2015, 20:15
Rozhodčí AC SK FC   Hřiště P2

Góly 51' H. Štěpánek - 9' 26' L. Michetschläger, 30' vl. R. Holeček, 36' M. Šifta

Potřetí za sebou jsme se vypravili na Pražačku – a potřetí jsme si připsali prohru. Dokonce se celkové skóre našich zápasů na tamních hřištích přehouplo po delší době do záporna... A byla to škoda, protože K.K.K. měli před zápasem jen o bod víc než my, a tak jsme pošilhávali po vítězství, které už tolik potřebujeme.

O výsledku utkání rozhodla už první polovina. Prvně v sezoně jsme sice měli dva hráče na střídání, ale ani to nepomohlo. Nejprve Blahoš vyrazil prudkou střelu a soupeř zblízka snadno dorazil. Pak jsme neuhlídali hráče při rohu, přihrávka po zemi našla hráče na vápně a ten rovněž po zemi skóroval pravačkou z první ke vzdálenější tyči. Do třetice si pak Radek nešťastně srazil centr letící vápnem do vlastní sítě. Po půli tedy 0:3 – bylo vymalováno.

Ve druhém poločase se začaly zakopávat balony na obvyklý potemnělý sráz za nizoučkým plotem... Sice se našly, ale to už jsme prohrávali o čtyři. Honza pak už zaznamenal jen čestný zásah, když byl u soupeřova autu první, Roman mu míč skvěle pustil, Honza vypálil a po odrazech se navrátivší míč pak z otočky uklidil placírkou k tyči. V závěru se ještě z brejku prosazoval Roman, ale nastřelil pouze břevno, od něhož se balon vrátil do hřiště. Ač tedy poprvé nepršelo, a dokonce nás přišli podpořit tři fanoušci, dočkali jsme se zatím nejvyšší prohry. (dud)