Podzim 2015, 7.G (12.)
Datum, čas Čt 17.9.2015, 20:15
Rozhodčí Kopřiva, Hladík (najatí)   Hřiště P3

Góly 30' 45' J. Kolařík, 31' P. Bors - 20' Lhoťan, 40' Štěpánek P.

Už hodinu před zápasem se zvedal vítr, jako by se chystalo něco velkého: ano, Válcovny nastupovaly ke svému třetímu pokusu o zisk dvou bodů. Tentokrát bez dosavadních opor R+R, zato s duem M+M. Na střídání však nebyl nikdo a poryvy větru zanedlouho doplnily drobné, ale ostré kapky deště. Tedy ne zrovna ideální podmínky pro premiérovou výhru v sezoně.

Přesto jsme to ale byli my, kdo se ujal vedení. Na Honzův rohový kop si nabíhal Pepa, ale nakonec vše oddálil Zdeněk, který se ujal jeho zahrávání a nasměroval míč na Matějku, který se svým důrazem prosadil a dostal balon do sítě. Až do samého konce poločasu jsme výsledek drželi, než se v poslední vteřině zblízka prosadil po rohovém kopu hlavou zapomenutý člen žlutého souboru Hulla Hulla.

Druhá půle pro nás začala podobně: Honza si místo zpracování Pájova výkopu nechal míč odskočit od nohy a soupeř se rázem dostal do přečíslení, které využil: 1:2. Po nějaké době prošel Pepa po pravé lajně, strčil si míč trochu do středu a jeho pomalejší pozemní střela se brankáři jen otřela o nohy a prošla do sítě: srovnáno! Bohužel netrvalo dlouho a soupeř postupoval na naši bránu, náš tým se naprosto rozestoupil a výsledkem bylo skákavé bodlo k tyči, na které Blahoš nedosáhl. Měli jsme pak ještě velké šance znovu srovnat: Pája po Zdeňkově teči nastřelil brankářovu hlavu, v poslední minutě jsme po podobně velké šanci měli mít roh, ale rozhodčí už zápas uťal. (dud)