Podzim 2015, 7.G (12.)
Datum, čas Čt 10.9.2015, 20:15
Rozhodčí Boubín (najatý)   Hřiště P3

Góly 30' P. Kalabis

S bodem z prvního zápasu jsme přijeli na Pražačku oplatit týmu Banzai po pěti letech porážku 2:4 z téhož kolbiště. Tentokrát jsme měli i jednoho hráče na střídání... jenže jenom do začátku druhé půle.

Do branky si při Blahošově neúčasti opět stoupl Pepa a dost se činil. I díky němu jsme se dlouho drželi a zároveň mohli hrozit vpředu. Ke konci poločasu jsme se však kousek před vápnem dopustili faulu a soupeř ho dokázal potrestat - přízemní trefa zaplula přesně k tyči, rozhodčí písknul konec poločasu a "šlo se do kabin".

Druhou půlhodinu jsme začali aktivně, Radek v pološanci z úhlu zvedl míč nad brankáře, balon se otřel o břevno a dopadl zpátky na hřiště... na druhé straně ho sebral Pája a dokázal ho naservírovat zpět před bránu Honzovi, který se napřáhl, vypálil nártem a... přestřelil. Měl to být gól. Honza pak zbytek týmu nechal ve štychu a jal se hledat týmový míč, zatímco šest statečných bojovalo kromě soupeře i s nevolností, zraněním, únavou. Sice už jsme neinkasovali, ale vstřelit branku se nám už nepovedlo. (dud)