Jaro 2015, 7.F (8.)
Datum, čas Čt 16.4.2015, 20:15
Rozhodčí Dvorce SK MPI   Hřiště P1

Góly 15' 35' F. Laník, 38' J. Hlava

Vzhledem k dopravnímu kolapsu v oblasti Žižkova jsme se k zápasu nedostavili v plném počtu. Radek s Honzou čekali na Dlážděné marně na autobus, pak na Pepovu radu přeběhli na nám. Republiky a přibrali Michala. Tímto autobusem to ještě mohli stihnout, ale nakonec jel místo deseti minut půl hodiny... Zbytek týmu mezitím srdnatě zápolil s Kamarády v oslabení, ale držel se, po doběhnutí opozdilců jsme prohrávali pouze 0:1 po takovém neslaném nemastném gólu.

Měli jsme za to, že pak se síly vyrovnají, a vzhledem k tomu, že domácí neměli nikoho na střídání, že třeba nakonec i převáží v náš prospěch. Na hřišti to však patrné nebylo. Nejblíže gólu měl Michal, když z přímáku trefil tyčku. Honza párkrát hlavičkoval. Ale celkově nás balon moc neposlouchal, hodně jsme přestřelovali bránu a přetahovali přihrávky. Po půli stav zůstával 0:1, ve druhém poločase ale Kamarádi přidali další dva góly a bylo rozhodnuto.

Rozhodčí se tentokrát k utkání vyjádřili nezvykle obšírně: "Válcovny začaly v poli o jednoho hráče méně a domácí toho využili jen k vedení 1:0. Potom hostům přišli tři hráči a zdálo se, že domácí, hrající bez střídání, začnou přehrávat. K jejich smůle se tak nestalo, nevypracovali si prakticky žádné šance a produktivní domácí skóre ještě navýšili, a nebýt zbrklosti v závěru, mohli zvítězit i výrazněji."
Celkové skóre z Pražačky se tedy opět přehouplo do záporna... (dud)