3  :  5

Jaro 2015, 7.F (8.)
Datum, čas Čt 9.4.2015, 20:15
Rozhodčí Kouble, Hujer (najatí)   Hřiště P1

Góly 8' J. Šafařík, 43' A. Jakobe, 46' L. Kitzberger - 41' 52' J. Zavadil, 2' vlastní, 25' P. Adámek, 30' H. Štěpánek

Začali jsme zostra: neuplynuly ani dvě minuty, Adamos rozehrával přímý kop, před bránou se ho snažil dorazit Pája, ale nakonec přiměl skórovat do vlastní sítě soupeře. Za pět minut se však soupeřům podařilo vyrovnat, polovysoký míč ke vzdálenější tyči znamenal vyrovnání na 1:1. Až ke konci poločasu se potom skóre opět hýbalo. A opět po naší standardce. Pája s Peťou si tentokrát role vyměnili, rozehráli signál, Adamos dostal pas a od tyče balon odrazil do brány. 2:1! Gólem do šatny první půli po úniku s Martinem uzavřel z boku levačkou z první Honza. Nutno však podotknout, že výsledek 3:1 by se na pomyslném světelném ukazateli rozhodně nevyjímal, nebýt čarujícího Pepy v bráně. Zejména když vytáhl svou teleskopickou ruku proti hlavě zblízka po rohu, všichni oněměli.

Ve druhém dějství naše šance pokračovaly. Kuba potáhl míč po brankové čáře, hodil si ho na pravačku a po zemi se prosadil i on. Ale to bychom nebyli my, abychom si to ještě nezkomplikovali. Naši rivalové v rychlém sledu k tyči umístěnými brankami snížili na rozdíl jediného gólu a mohlo být zle. Naštěstí nás podržel opět Kuba - obral gólmana o zdánlivě ztracený balon a do prázdné stanovil konečný výsledek na 5:3. Pak šli ještě dva naši na brankáře, leč nenahráli si. Adamos dlouho míchal před vápnem, pak míč dloubnul do břevna. A tak dále. Zkrátka divácky mimořádně atraktivní zápas se šťastným koncem pro nás. (dud)