Jaro 2015, 7.F (8.)
Datum, čas Čt 26.3.2015, 20:15
Rozhodčí Shooters Morava FC   Hřiště P1

Góly 24' 44' M. Koval, 29' J. Jasenský, 48' R. Šišaj

Ocitli jsme se zpátky v sedmé lize. Ale i náš úvodní soupeř sestoupil z ligy šesté, tudíž jsme neměli o mnoho jednodušší úlohu. Tímto zápasem jsme navíc odstartovali šňůru utkání pražačkových...

Hřiště nebylo třeba kropit, byloť bez diskusí skrápěno po dlouhých dnech sucha z oblohy, bohužel včetně hráčů. V zápase nám chybělo několik opor, ale i tak nás bylo dost a na nedostatek sil se vymlouvat nemůžeme. Zpočátku naši rivalové působili nevýrazným dojmem, zdálo se, že bychom si s nimi mohli poradit. To by ovšem nesměla přijít dvojnásobná rána chvíli před odchodem "do šaten".

Nejprve jsme si špatně přebrali hráče, Radek byl znenadání na dva jeden a kapitán Koval propálil Blahoše tvrdou ranou pod břevno. Pět minut nato pak došlo k podražení Adamose a z brejku Dromedariáni vstřelili pojišťovací gól. Ani ve druhé půli se nám nepovedlo skórovat a míč se znovu dvakrát zatřepetal v naší síti: nejdříve letěl poněkud nešťastně po trase tyč-Blahoš-brána, v závěru pak soupeři pronikli po levé lajně a uzavřeli skóre na 0:4. Nic na tom nezměnily ani Adamosovy šance, Pepův přízemní projektil těsně vedle, Honzova hlava či příležitost Matějkova... a ani překvapivá Pájova tyč z nahrávky před bránu v samém závěru. (dud)