Podzim 2014, 6.D (12.)
Datum, čas St 29.10.2014, 19:15
Rozhodčí Hošek, Rataj (najatí)   Hřiště STER2

Góly 60' M. Ondračka - 15' Š. Ježek, 50' M. Boček

Po delší době při našem zápase nemrholilo, avšak teplota prvně klesla až někam k šesti stupňům. Tolik k počasí. Možná i ono hrálo roli v rozhodování, jestli nastoupit k tomuto důležitému souboji o záchranu. Většina z opor nenastoupila, a tak jsme byli nuceni vyčerpat čekačku do poslední minuty, a když ani to nepomohlo, museli jsme odehrát první minuty v pěti. A docela jsme se drželi.

Po chvíli už se začalo hrát ve vyrovnaném počtu a zdálo se, že více ze hry budeme mít my. Tak tomu taky bylo. Proradost si ale vytvořila ojedinělý brejk, pár nahrávek vyšlo dokonale a Pepu v bráně překonal Ježek střelou bodlem ze strany těsně k tyči. Ideální rána. Snažili jsme se o nápravu, ale brankáře Proradosti jsme přece jen mockrát neprověřili. Ke konci půle právě tento gólman začal být nervosní z přiznávání svých spoluhráčů k autům apod. a celý druhý poločas na ně potom řval, ať nehrajou fér, hádal se a zapíral. To už jsme měli na kontě o dost víc střel, ale pořád ne a ne se trefit. Kuba nastřelil spojnici, další rány gólman vyškrábl zpod břevna. Pepa mezitím skvěle stahoval centry ze vzduchu, střelhbitě rozehrával a občas zaskakoval i jako libero... A když už ho jednou přehodili, s Pájou míč ještě dostali z branky. I tak se ale Proradost dostala ještě k jedné střele zblízka, ze strany pálil Boček, Pepa balon ztlumil rukou, leč ten doskákal až za čáru... 0:2. My jsme se stále snažili, ale až v samém závěru jsme rozehráli přímák do strany a Michal střelou po zemi k tyči snížil. V nastavení ještě nadějně střílel právě Michal, ránu od půlky mu ale zblokovali... a když i Kubova hlavička šla nad, museli jsme se začít strachovat o udržení. (dud)

P. S. Pepa hrál 200. zápas a dvakrát jsme lovili míč ze střechy střídačky.