Podzim 2014, 6.D (12.)
Datum, čas St 22.10.2014, 20:15
Rozhodčí Plucar, Kocková (najatí)   Hřiště STOD

Góly 8' 23' 35' 56' T. Lipan, 37' vlastní M. Lhoťan - 22' M. Mareček

V rozmrholených Stodůlkách jsme se sešli k těžkému utkání s druhým týmem průběžné tabulky. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a už v osmé minutě jsme dostali gól: jeden emperátor zpracoval druhému dlouhý balon tělem, ten se rozmáchl a dal gól. Válcovny, jak je jejich dobrým zvykem, nesložily zbraně a vyplatilo se. Za čtvrt hodiny si míč krásně vyměnili Mirek s Radkem, Radek ho vyslal do strany a Mirek bez zaváhání skóroval z úhlu. 1:1! Jenže naše radost netrvala dlouho. Emperátor Lipan, který se tentokrát postaral o všechny góly vstřelené jeho týmem, šel s balonem diagonálně, takto prošel až k bráně a znovu strhl vedení na stranu soupeře.

Poměr 1:2 po půli sice nevypadal nikterak beznadějně, avšak zanedlouho se zdvojnásobil. Nejdřív si Emperators ťukli přímák u našeho vápna a prostřelili nás, vzápětí stříleli do tyče, od níž se balon nešťastně odrazil do Matějky a následně do brány. A bylo to 1:4. My jsme pak ještě hráli celkem nadějně, pár šancí jsme si vytvořili, ale žádnou už nezužitkovali. Naopak Lipan si ještě v závěru dovolil zpracovat si po výkopu míč, otočit se a skórovat počtvrté. Když připočteme ještě čtyři tyče, které domácí během střetnutí nastřelili, je nutno uznat, že zvítězili zaslouženě. Posezení v šatně potom na závěr zpestřil irský vlkodav. (dud)