Datum, čas St 15.10.2014, 19:15
Rozhodčí Klail (najatý)   Hřiště STER3

Góly 48' P. Štěpánek - 15' Z. Tržil, 46' L. Poór
ČK: 57' Z. Tržil (Paráda)

Za vytrvalého mrholení jsme dorazili na naše šťastné hřiště do Štěrbohol. Ještě v minutě výkopu byla většina týmu zalezlá v šatně... Nakonec jsme se ale odhodlali, a když se začalo hrát, déšť po chvíli ustal. Ještě před výkopem nás rozhodčí informoval o hře bez asistenta ? utkání ale následně odřídil bez velkých zaváhání.

Úvod duelu mužstev ze spodní poloviny tabulky provázela opatrnost. Nejnebezpečnější byla v počátku autová vhazování svištící pokutovým územím. Postupně se ale týmy osmělovaly ? a Dan byl v permanenci, zejména pak ve druhé půli, kdy předvedl několik důležitých zákroků a držel Válcovny nad vodou. To už jsme ale prohrávali 0:1 ? ještě v prvním poločase Honza nepřevzal hráče blížícího se od půlky a ten po rohu z první trefil vedení.

V poločase druhém jsme pak nezvládli ubránit jeden postup parádníků na naši bránu, míč se dostal k osamocenému útočníkovi a ten už měl úlohu snadnou. Po chvíli vytáhl Pepa jeden ze svých průniků, potáhl si míč, projeslil ho obránci a placírkou vypálil po zemi k tyči. Krásný okamžik a zároveň naděje na dotažení skóre. Ta se ještě zvětšila po faulu na Matějku na hranici pokutového území, po němž byl dotyčný parádník vyloučen. Z následné standardky ale nic nebylo, a protože už do konce zbývaly jen tři minuty, na výsledku se už nic nezměnilo. (dud)

P. S. Soupeři na sebe nekřičeli, podporovali se. A dokázali pochválit třeba i zákrok Danovi... To se jen tak nevidí, správný přístup.

P. P. S. Před zápasem byly tři týmy se čtyřmi body z pěti zápasů. Jak rozdílné při této shodě ale může být skóre: naše 9:17 (jež se teď ještě zhoršilo), hokejové 23:23 (La Famiglia), ale i kladné 12:11 (Demoliční četa).