Podzim 2014, 6.D (12.)
Datum, čas St 17.9.2014, 19:30
Hřiště HOSTI

Góly

Na hostivařském umělém pažitu jsme už po půli prohrávali 0:5, a zápas se tak už jen dohrával... což však nezabránilo Juventu Pivu ještě navýšit brankový rozdíl. Ale po pořádku:

Na naše dnešní rivaly jsme vyrukovali s Blahošem v brance ? a ten se od začátku musel ohánět. Rozdíl v technických dovednostech hráčů obou mužstev byl patrný na prvních pár pohledů, byť i my jsme měli světlé chvilky, třeba když Pepa ve druhé půlce vymíchal polovinu mužstva a pořád měl balon na noze. To už bylo ale dávno rozhodnuto. První gól prošel Blahošovi trochu smolně pod rukou, druhý jsme dostali hlavou, překrásný pak byl třetí: zdánlivě ztracený míč si útočník zpracoval u lajny, zároveň si obhodil Romana, následně prošel k brance a s nebývalou samozřejmostí skóroval angličanem od bližší tyče. Do poločasu Juventus přidal ještě další dva kousky. Zato my jsme se za celé utkání netrefili ani jednou ? jedničku na našem kontě zapříčinil vlastní gól necelých deset minut před koncem, který si soupeř vstřelil při brankářově vyběhnutí a snaze obránce míč na poslední chvíli odkopnout před dotírajícím Honzou. (dud)