Jaro 2014, 6.B (3.)
Datum, čas St 23.4.2014, 19:15
Hřiště STER3

Góly 12' H. Štěpánek, 19'(?) M. Mareček, 28' P. Adámek - 25', 35' soupeř
Štěrboholy nás tentokrát zastihly v dobrém rozmaru. O osudu zápasu se rozhodlo už během první půlky a navzdory soupeřově snaze o vyrovnání jsme mohli slavit vítězství.
Vezměme si naše trefy hezky popořadě: Roman hází prudký aut, Honzovi stačí jen nastavit hlavu - a vedeme 1:0. Po chvíli se autu ujímá Adamos, směruje ho kolmo na Mirka a ten balon z voleje umisťuje po zemi do brány. Poté pas England United prochází za obranu, Honza se nestihá vrátit a výsledkem je Dan prostřelený po zemi. Náš rival se tak sice dostává do kontaktu, ale ještě před poločasem Adamos napřahuje ze středu a tečovanou ranou nám vrací dvoubrankové vedení. Ve druhé půli už neustojíme pouze jednu situaci, kdy inkasujeme z odraženého míče po rohu, kolem něhož stojí tři naši hráči... ale výsledek už udržíme a odvážíme si cenné dva body. (dud)