3  :  5

Podzim 2013, 7.B (3.)
Datum, čas Po 14.10.2013, 20:30
Rozhodčí Traktor humus VET B   Hřiště ZAK

Góly 32' a 37' P. Adámek, 11' R. Geyer - 26' a 53' M. Ondruš, 5' R. Szeliga, 17' J. Sisel, 39' M. Čálek

S naprosto vyrovnanou bilancí (2-1-2) jsme tentokrát stáli před týmem disponujícím nejlepším kanonýrem skupiny. Ukázalo se ale, že hra OrangeBoom nestojí pouze na jednom hráči...

Nedlouho po úvodním hvizdu si to jejich útočníci ťukli vzduchem a bylo vymalováno: 0:1. Válcovny ale nepolevily, Roman vzal míč u pravé lajny a po sólu ho bez váhání umístil po zemi k bližší tyči, gólman jen zůstal stát. Jenže pak začaly naše potíže s bráněním standardek: jeden roh ? 1:2, další roh, rána ze strany ? 1:3. A takové bylo i poločasové skóre.

Nechtěli jsme to pochopitelně nechat jen tak a vedením honu za body se ujal Peťa: z druhé půle neuplynuly ani dvě minuty a jeho utěšená rána zleva z úhlu nás dostala opět do kontaktu: 2:3. Chvíli poté Peťa v soupeřově vápně osvědčil svou bojovnost a vyrovnal! Tak nadějně to vypadalo... Avšak poté Honzovi v jeho 180. zápase odskočil balon po jednom z našich výkopů, hosté se utrhli k brejku a šli prakticky ve třech... s tím už Dan nemohl nic dělat. 3:4. Navíc zanedlouho míč po autu propad přes Páju a Radka až k útočníkovi OrangeBoomu a měl už měl sám před Danem snadnou posici. V samém závěru pak ještě Pepa pumelici bratrsky sestřelil Honzu, škoda, zřejmě by to byl gól.

Ačkoliv takových momentů bylo v utkání víc, brankové konstrukce zvonily na obou stranách. Za stavu 1:2 zahrál jejich gólman s míčem v ruce za vápnem a následující Adamosova standardka po Matějkově teči orazítkovala břevno (následoval rychlý kontr, forvard šel sám na Dana, ale ten jeho střelu kryl, vzápětí pak bravurně vytáhl dorážku hlavou na břevno). Za stavu 2:3 mohl po Mirkově nahrávce vyrovnat Dofis, ale trefil radši tyčku. No a sám Mirek, muž minulého zápasu, místo vyrovnání na 4:4 našil míč znovu do břevna.

Příště se Válcovny vydají za 2. týmem tabulky na svou premiéru do Štěrbohol! Bohužel bez Peti, který se po utkání podrobil zákroku na koleni. (dud)