Podzim 2013, 7.B (3.)
Datum, čas Po 7.10.2013, 20:30
Rozhodčí Hells Bells 1.FC   Hřiště ZAK

Góly 58' D. Rosendorfský - 45' O. Dofek

Oba týmy na tom byly podobně, polovinu zápasů prohrály, záporné skóre... Jeden by ani nečekal, že se na hřišti objeví sestava Celtiku proti celku z Letné, jak napovídaly dresy. Ale stalo se... A po pozdním konci předchozího zápasu se mohlo začít.

Dodovi králové působili aktivním dojmem a nejednou nám dokázali zavařit. Až nám zazvonila tyč. Zanedlouho centr, hlavička... břink! Další tyčka! Dan měl v první půli postavenou branku velmi zkušeně. A podobně pod kontrolou měli utkání i rozhodčí, zejm. dlouhovlasý. Poločas bez branek, dlouho se neotálelo a šlo se znovu na věc.

Výkop tentokrát patřil nám. My jsme opět hrozili převážně z dálky, brankář totiž vypadal jako hráč z pole, navíc trávník byl kluzký, takže stálo za to střílet. A pak to přišlo. Ondra nejenže nakonec přišel na utkání, ale teď i lízl hlavou míč po autu, brankář ho jen vyrazil, Ondra se po dopadu na zem rychle zorientoval a napálil balon pod břevno. 1:0! Králové začali tlačit. Jejich gólman v rozehrávce vyjížděl až na půlku a my jsme byli jakoby v zámku. Na druhou stranu se nám ale otvíraly i možnosti k brejkům, to takhle např. Dan rozehrál rychle na křídlo Ondrovi, ten předal míč doprostřed, Peťa si křikl o puštění a z první pálil nebezpečně při zemi... co scházelo! To už se pomalu schylovalo k fatálnímu závěru. Honza nezachytil kličku soupeře zpátky k naší bráně, a tomu se tak otevřel prostor... dvě minuty před koncem bylo srovnáno. Sám Honza mohl ještě v samém závěru pochybení napravit, ale míč si nechal spadnout v úniku na koleno a celé to zazdil. Každý si tak z utkání odnesl po bodu... (dud)