2  :  4

Podzim 2013, 7.B (3.)
Datum, čas Po 23.9.2013, 20:30
Rozhodčí Hlavonožci na niti FC   Hřiště ZAK

Góly 12' M. Mareček, 22' P. Adámek - 10' 29' M. Ročňák, 9' T. Drahovzal, 48' vl. Dofek

Hráli jsme s jedním ze tří týmů, které dosud neprohrály (první z nich nás porazil už na úvod sezony). Legendy k utkání přistoupily rázně, agilně a bylo vidět, že nám budou dělat problémy. Po deseti minutách už jsme prohrávali o dva góly, po takové divné jejich křižné skákavé střele z vysokého balonu. Naštěstí i my jsme se zanedlouho prosadili, Honza dával blízko brány střílený centr vzduchem a Mirek míč tváří v tvář brankáři dopravil do sítě. Bojovali jsme, hra se vyrovnala a místy jsme Legendy i přitlačili. Sotva se zápas přehoupl do druhé třetiny, nadechl se k sólu šutér Peťa. Z pravé strany se prodral k brankové čáře, ještě si míč posunul do hřiště a přízemní střelou vyrovnal! Po čtyřech zápasech je tak naším nejlepším střelcem. A to nebylo vše! Roman chvíli nato vyslal jedovatou ránu ze střední vzdálenosti, jež se otřela o břevno... Pak jsme ale inkasovali znovu: hlavou po nákopu od soupeřova brankáře: 2:3. A gól do šatny, co si budeme povídat, žádnému týmu nepřidá.

O půli se řešila hlavně o 1,5 minuty zkrácená hrací doba prvního dějství; Pavel si neodpustil pár poznámek směrem k rozhodčím a vyfasoval žlutou. Ve druhém poločase jsme se dostali ještě do dalších šancí, bohužel už ale bez gólového výsledku. Hodně střel taky zblokovali, pár našich přímáků šlo vedle... Legendy se snažily hrozit z brejků, ale Dan či stopeři si s nimi poradili. Smůlu jsme si vybrali ve 48. minutě: rivalův aut Ondra nohou jen nadzvedl a přes Dana poslal do šibenice. Zase to bylo o dvě branky, ještě pořád byl ale čas... jenže Legendy si už závěr utkání pohlídaly. Odehráli jsme sice dobrý zápas, ale bod si neodvážíme ani jeden, komentoval by to leckterý z ligových trenérů. (dud)