Podzim 2013, 7.B (3.)
Datum, čas Po 16.9.2013, 20:30
Rozhodčí Hlavonožci na niti FC   Hřiště ZAK

Góly 7' D. Sedláček - 35' O. Dofek, 50' M. Lhoťan, 56' M. Paluska

A náš jubilejní 200. gól na Zákostelní střílí... Matěj! Navíc jsme zopakovali výhru z předchozího duelu a Pavel odehrál 111. utkání, což je zároveň počet Honzových gólů.

Začínalo se o malinko později za mírného mrholení, které postupem času sílilo, koncem první půle se snad změnilo až v déšť, ale v závěru už nepadla ani kapka. Pro nás každopádně přišla studená sprcha hned v 7. minutě, kdy Honza clonil Danovi a ani nezblokoval vysílanou střelu k levé tyči ? rázem jsme prvně v sezoně prohrávali 0:1. Pak se roztočil kolotoč našich pohledných, moderních akcí... ale až do půle zůstalo skóre nezměněno. Mirek podotýká, že Canary bylo lepší jen pět minut... Přinese štěstí na hřiště vytažené Hello Kitty?

Po přestávce náš gól místy přímo visí ve vzduchu. A právě ze vzduchu si po pěti minutách Ondra stáhl Danovu přihrávku středem hřiště, otočil se a poslal balon do vinglu... brankář si jen sáhnul. Srovnáno, hraje se de facto odznova. Po třech čtvrtinách klání se Matějka rozhodne pro střílený přízemní centr zleva, následují dvě teče - a už se míč třepetá v rivalově brance podruhé! To vám bylo radosti! Promarnili jsme pak spoustu skvělých příležitostí, vč. experta Honzy, a uklidnění tak přinesla až poslední pětiminutovka - Ondra zatáhl balon až k brankové čáře, odtud poslal zpětnou přihrávku na Matěje P. a ten z první vymetl šibenici. Rozhodně důstojný dvoustý gól. Už po třech utkáních tak máme záchranu z půlky splněnou. :) (dud)