6  :  2

Jaro 2013, 7.A (7.)
Datum, čas Po 20.5.2013, 18:15
Rozhodčí Svoboda, Paleček (najatí)   Hřiště MIKU2

Góly 25' 33' P. Štáb, 48' 55' V. Havránek, 12' M. Štětka, 58' M. Ceman - 27' P. Štěpánek, 32' J. Zavadil

"Hosté disponují ve svém kádru vysokými hráči, přesto to byl soupeř, který urval oba body," všiml si při zápase sudí. A měl pravdu. Náš první výjezd v sezoně dopadl neslavně.

Blížil se konec poločasu a už jsme prohrávali o dvě branky. Když vtom napřáhl Pepa a jeho prudkou střelu po zemi si soupeř srazil do brány. Ještě tedy nebyl důvod házet flintu do žita. Zvlášť když se v podobném duchu nesl i úvod druhé půle: Kuba hlavou z úhlu po rohu vyrovnal na 2:2! Hned vzápětí ale strhl vedení na stranu HK svou druhou trefou Štáb... Následovala čtvrthodinka nejistoty, gólostroj jako by se najednou zasekl. Vyrovnáme i napodruhé? honilo se nám v hlavách. Leč tento scénář byl nakonec nemilosrdně zmačkán a hozen do koše. HK v závěru zdvojnásobilo počet svých zásahů, a my jsme si tak odnesli druhý debakl v řadě. Ani nevídaný počet tří fanoušků, které zajistil prvně za Blahoše suplující Míra, nepomohl. (dud)