Podzim 2012, 8.B (2.)
Datum, čas Po 24.9.2012, 18:00
Rozhodčí SP Clif   Hřiště ZAK

Góly 3' P. Abrahám, 22' M. Paluska

Vůně čerstvě posekané trávy v parčíku u metra a těžký vzduch doprovázely úvod našeho dalšího hanspaulského klání, tentokrát šlo o časnou předehrávku 6. kola. Do brány si stoupnul opět Pepa a mohlo se hrát. Na úvodní neurovnané minuty dal brzy zapomenout Pavel, jehož přízemní střela ze střední vzdálenosti prošla brankáři pod tělem a od tyče se dokutálela do branky. Sok, který v 1. kole se Sedmi zbabělými prohrál 1:9 (!), nás prakticky nenapadal, a tak jsme měli dost času na rozehrávku, měli jsme i územní převahu a míč déle pod kontrolou, ale postupný útok nám prostě nejde. Až když se schylovalo ke konci poločasu, propadl Pepův dlouhatánský výhoz až k Matějovi na hranici soupeřova pokutového území a ten si už jen počkal, co brankář, a ranou do levého vinglu zvýšil na 2:0. Trefil se tak už ve 3. zápase v řadě a postaral se zatím o polovinu všech našich gólů.

Vypadalo to, že ve druhé půli by už soupeř nemusel klást velký odpor... a taky že nekladl. Jenže naložili jsme s tím tak bezzubě, že navzdory nejvyšší výhře sezony sami hráči označovali náš výkon jako nejhorší. Zaskvěl se také rivalův gólman, který pochytal spoustu šancí (v zápase jsme navíc nastřelili spojnici a tyč). A tak ani tentokrát jsme nepřekročili hranici dvou gólů, hráči to už evidentně mají v hlavách... Tak jsme to šli aspoň zajíst k Šebestiánovi (a Sparta podlehla Olomouci 1:2).

V 9. zápase na Zákostelní po sobě jsme nevstřelili víc než 2 góly, po 23 utkáních ale máme nulu ? tu poslední taky vychytal Pepa.