Podzim 2012, 8.B (2.)
Datum, čas Po 3.9.2012, 19:00
Rozhodčí Síla vůle   Hřiště STOD

Góly 8' N. Lancz ? 53' R. Geyer

Poprvé na stodůleckém hřišti jsme se sešli po dlouhé době k zápasu v 8. lize, nově s dvěma Mirky v sestavě. Na Honzu dýchly vzpomínky na jeho krátké působení v místním klubu, jež už dávno odvál čas. Od začátku nám fandil Holečkovic táta, šlo o zápas papírově nejslabší soutěže... tak co už by ty Válcovny chtěly, mohl by se ptát nestranný pozorovatel.

Jenže soupeř začal aktivněji. A co začal, dokonce i pokračoval. Nám se hra příliš nedařila a Notorlet působil sehranějším dojmem. V průběhu prvního poločasu svou převahu taky zúročil - David navzdory skvělým zákrokům nakonec kapituloval po křižné střele po zemi zblízka. Zdeňkova nahrávka ze strany před branku následně těsně minula adresáta...

V druhé půli se otěže zápasu postupně dostávaly do našich rukou a začali jsme si vytvářet víc šancí. Matěj po střele z úhlu nastřelil tyč... A nakonec to přišlo. David pohotově vyhodil chycený míč Romanovi do běhu a ten se s ním dravě probil až k zasekávačce na levé straně a následnému prostřelení brankáře přízemní ranou. Příkladné založení rychlého protiútoku a ukázková individuální akce. Pavel potom ještě po rohu trefil krásný volej do šibenice, ale gólman stačil balon vyrazit. A když se pak Pavel postavil do cesty i soupeřově střele do opuštěné branky, skončilo utkání zřejmě zaslouženou remisou 1:1. Na závěr jsme Pavlovi hromadně dávali peníze.

Statistiky: David odchytal 20. zápas v našem dresu (při třech udrženejch nulách) a Roman potvrdil posici nejlepšího střelce z minulé sezony a zlepšil si střelecký průměr už na půl gólu na zápas.