5  :  3

Jaro 2012, 7.E (10.)
Datum, čas Čt 31.5.2012, 20:45
Rozhodčí Trona CF   Hřiště MIKU4

Góly 10' 33' A. Bratsikau, 13' T. Kubíček, 26' J. Vaněk, 36' R. Bačovský - 5' vlastní, 30' M. Ondračka, 31' M. Paluska

Zhruba 20 minut před začátkem zápasu začal slejvák. Všichni tak byli schovaní pod stříškou střídačky a nikomu se moc nechtělo začínat. Nakonec ale nebylo zbytí a postupně se na plac přitrousilo dost hráčů na to, aby se mohlo rozehrát.

Zpočátku to opět vypadalo, že by to mohlo jít. Dokonce jsme se dostali do vedení, když si Honzovu přihrávku srazili do branky. Zanedlouho se ale (zřejmě běloruský) hráč Rival clubu uvolnil u lajny a střelou z úhlu pod břevno vyrovnal. A do konce poločasu jsme pak inkasovali ještě dvakrát, po neubráněném sólovém průniku a z dorážky.

Druhou půli jsme ovšem načali famózně. Honza zůstal takticky na střídačce, aby uvolnil prostor schopnějším, a vyplatilo se: hned po rozehrávce zakombinovali Kuba s Michalem a druhý jmenovaný snížil na 2:3. Vyrovnávající gól přišel neuvěřitelně hned za několik vteřin, tentokrát míč do branky propasíroval Matěj - a zaznamenal svůj premiérový gól v našem dresu. Střídačka v tu chvíli volala po otočení na 4:3, místo toho se ale vzápětí prosadil i Rival club a po nedorozumění při rozehrávce autu u naší branky stvrdil své vítězství gólem na 5:3 - v utkání, v němž rozhodčí spíš nepískali než naopak (což vyvolávalo emoce na obou stranách).

Podle Honzy byl naším nejlepším hráčem Igy; Michal Honzu vyrovnal v poměru gólů na zápas, oba teď mají 0,65.