Jaro 2012, 7.E (10.)
Datum, čas Čt 29.3.2012, 20:45
Rozhodčí Klár Rávla SUP   Hřiště MIKU4

Góly 7' J. Holý, 31' J. Karandušovský - 13' Čechák, 54' Geyer

Další sezona zaklepala na dveře, a tak jsme jí otevřeli. A protože jsme se nemohli dočkat, dorazili jsme na svůj první soutěžní zápas roku 2012 vesměs s téměř půlhodinovým předstihem. (Taky šlo asi o naše historicky první utkání ve všední den.) V neposlední řadě jsme zřejmě pokřtili nově zavedené rozčtvrcení hřiště na Mikulově.

S Alb. tuplaks jsme se už střetli ob přestupný rok zpátky, před 2671 dny nás porazili 3:1, a měli jsme jim tedy co vracet. Podmínky se z letního počasí, panovavšího během týdne, změnily na chladno a deštivo, což nám odplatu neusnadnilo, na druhou stranu nás ale bylo dost (3 na střídání), a navíc jsme měli v zádech na poměry obdivuhodnou podporu Dády, a tak jsme nevěšeli hlavy... až do prvního obdrženého gólu. Po něm se nám podařilo ještě do poločasu vyrovnat jedovatou přízemní střelou po rohu.

Do druhé půle jsme si schovali právo výkopu, ale kvůli zbabělosti jsme ani nepřešli půlku a inkasovali podruhé. To pak ta rozehrávka není žádná výhoda, když se z ní sami zaženeme do úzkých. Roman pak ale ke konci zápasu vyrovnal a zachránil nám aspoň bod. Do sestřihu šancí by se jinak ještě dostala např. Radkova šance po ukázkové přihrávce od Igyho nebo Michalovo vyškrábnutí hlavičky. Kontroversi vzbudilo rozhodčího ignorování evidentní malé domů (dokonce dvakrát)... ale bědování ještě nikdy nikomu výhru nepřineslo.   dud