Podzim 2011, 7.L (8.)
Datum, čas Ne 16.10.2011, 16:15
Rozhodčí A.Č.A.B. FC   Hřiště MIKU2

Góly 35' 50' Zavadil J., 10' Štěpánek H. - 45' Klement T.

Jak Pavel správně upozornil už před začátkem zápasu, na poslední setkání s tímto soupeřem nemáme zrovna nejlepší vzpomínky. Bylo to loni touhle dobou (o tři týdny později), na zápas nám dorazila dokonce i fotografka, jenže... nesešli jsme se. Resp. pouze Honza a zraněnej Roman přišli včas.

I tentokrát byl Honza na místě jako první, ale dál už šlo všechno, jak mělo. A to navzdory absenci Maxe či (opět indisponovaného) Romana. Před zápasem jsme se dokonce stihli rozkopat jako za stara a docílili kolečka ve vzduchu.

Po poločase byl stav 1:0, což v utkání s posledním není nic extra... ale lepší než drátem do oka. Krátce po změně stran zakombinovali Michal s Kubou a ten krásně přehodil gólmana do protějšího horního růžku. Sebrance se potom podařilo za pomoci tyče snížit, ale jinak byl Pepa (ve svém 140. zápase) opět neprůstřelný. Zvlášť o jeho ledově klidném zákroku nohou po potenciálně vyrovnávací ráně po zemi se bude ještě dlouho mluvit. Kuba s Michalem pak osvěžili spolupráci z úvodu poločasu, podnikli brejk, Michal rychle hodil aut a Kuba se vzepjal k výskoku, na nějž byl krátký i sokův brankář - 3:1.