Podzim 2011, 7.L (8.)
Datum, čas Ne 9.10.2011, 15:00
Rozhodčí Playboy team AC   Hřiště MIKU1

Góly 50' Noha V., 59' Nohejl V. - 10' Ondračka M., 19' Štěpánek H.
Soupeř byl v tabulce pod námi, což je pro nás ovšem vždycky dvojsečné. Měli bychom být totiž papírově lepší, ale konečný výsledek tomu většinou neodpovídá.

Tentokrát se naši rivalové zpočátku jevili opravdu slabší, než ve skutečnosti byli, a hned v první akci mohl Honza po krásném vysunutí tváří v tvář brankáři skórovat, leč nedokázal jej obstřelit. Střeleckou nemohoucnost prolomil po chvíli až Michal, když odražený balon napálil pod břevno. Když potom Honza lehkou tečí hlavou zužitkoval i jeho centr směřující do brány, a navíc Pepa svými zákroky přiváděl Gólostroje k zoufalství (například vychytáním one-timeru asi z metru), zdálo se, že k vítězství už je blizoučko.

Druhý poločas tedy započal za stavu 2:0 pro nás a dlouho se nic moc nedělo ? až jeden z hráčů spadl, vzal míč mezi nohy a různým převalováním vytvořil posici pro spoluhráče, který balon napálil od břevna za brankovou čáru. Tedy zřejmě... i když míč bránu hned opustil, nikdo se nad "plností objemu za čárou" nepozastavoval (kromě Honzy). Inu, hrálo se dál, a po drobném zmatku v našem vápně Gólostroje svůj gólový úspěch zopakovaly, čímž dosáhly remisy. (59. minutu berte s reservou, podle pamětníků se po poslední brance hrálo ještě o něco déle.) Kapitánovi v bruselském exilu jsme tedy žádnou závratnou radost neudělali. dud