Jaro 2011, 7.G (7.)
Datum, čas So 21.5.2011, 13:45
Rozhodčí Vibromax 1985   Hřiště P2

Góly 50' M. Ondračka ? 34', 54' D. Petr
Soupeř začal bez Vítka v poli, čehož jsme ale nedokázali využít, a po chvíli už hráli v plné počtu. Po poločase to bylo 0:0, ale hned zkraje toho druhého jsme dostali gól, a i když se potom Romanovi přízemním angličanem podařilo vyrovnat, gól neplatil, protože byl na hřišti míč navíc (rozhodčí ale pískali vcelku obstojně). Až Michalovi se deset minut před koncem povedlo prosadit se regulérně a začali jsme mysleti na vítězství... až jsme zapudili myšlenky na zadní vrátka a proti rychlému brejku tří byl David, kterej tentokrát nahradil úspěšnýho Pepu, bezmocnej, a zaznamenal tak už druhou prohru během několika hodin... Z našeho závěrečného tlaku už totiž nic nebylo. (Za zmínku stojí extrémně početná střídačka, čtyři lidi + ještě ve druhý půli přišel nehrající Kuba. Není potom divu, že v takové změti zapadla jubilea jako Pepův 130. start v hanspaulce nebo Romanův 50. zápas za Válcovny. A že se nám na Pražačce moc nedaří, dokazuje tato 10. prohra ze 14 tamních zápasů.)