Podzim 2009, 6.L (8.)
Datum, čas Ne 13.9.2009, 13:45
Hřiště ZAK

Góly Štěpánek H., Holeček Z.

Ke druhému zápasu jsme se sešli bez Romana, který se slunil v Tunisu a Martina, který hrál velký fotbal. Ač jsme hráli bez dvou opor předvedená hra v prvním poločase nás příjemně překvapila. Po dlouhé době jsme dali gól z rohu, kdy se před brankářem prosadil Honza, čímž nás dostal do vedení. Druhý gól dal v zápase Zdeněk, kterého nalezl krásnou uličkou Pepa Honza. Zdeněk si šikovně narazil míč o tyč branky a pak již do prázdné dorazil na 2:0. V posledních dvou minutách první půle jsme chtěli míč držet na kopačkách a udržet tak do poločasu výsledek 2:0. To se nám však moc nedařilo, když se snad každému podařilo ztratit nesmyslně míč. Naštěstí soupeř byl v první půli neškodný a naše chyby netrestal. Na začátku druhé půle soupeř snížil na 1:2, čímž se mu vlila nová krev do žil. A zápas se tím vyrovnal. Šance se rodily na obou stranách, ale naštěstí pro nás již gól nepadl a skóre 2:1 vydrželo až do závěrečného hvizdu sudího. Štěstíčko nám přálo nejvíce na konci zápasu, kdy soupeř krásnou ranou nastřelil jen tyčku. ... Pája