Podzim 2008, 7.K (2.)
Datum, čas Ne 14.9.2008, 13:45
Rozhodčí Kafka (Sokol Vysočany VET)   Hřiště ZAK

Góly 2' Štěpánek H., 48' Geyer R.

Hned v úvodu už můžu prozradit, že jsem to slibované čisté konto opravdu vychytal. I když nutno dodat, že moc šancí si soupeř vytvořit nedokázal. Podařilo se nám totiž navázat na prvokolovou pěknou hru, a i když jsme opět nestřídali a druhý poločas byl o něco méně pohyblivý než ten první, vývoj zápasu jsme většinu hracího času měli pod kontrolou.

Po úvodním hvizdu rozhodčího jsme se rychle dostali do útočného tlaku a po rohu po zemi, na který si Roman krásně naběhl a vystřelil, se k odraženému míči dostal Honza a hlavou skóroval. Celou první půli jsme pak měli poměrně veliké útočné snažení, ale gólem už žádná z vyložených šancí neskončila. Druhý poločas jsme začali o něco méně aktivně a Petrovice tak vycítily šanci při vědomí, že prohrávají jen o gól. Byl to ale gól poctivý a navíc podtržený dobrou hrou a tak ani několik šancí soupeře nic nezměnilo. Ke konci utkání jsme z mnoha šancí proměnili aspoň jednu. Tedy přesněji Roman tvrdou střelou pod břevno ze střední vzdálenosti.

I po druhém kole zůstáváme ve vedení tabulky se skvělým skóre 6:1 a těšíme se na další utkání.