2  :  7

Jaro 2008, 7.K (7.)
Datum, čas Ne 30.3.2008, 15:00
Rozhodčí Palán, Pros. (Saens 1.FC C)   Hřiště P3

Góly 24' Vondrášek M., Ernest 27', 31' 33' Geyer R., 37' Kylar, 48' Štěpánek P., 51' Štěpánek H., 57' Geyer R., 60' Holeček R.
Fotka ze zápasu

Konečně jsme se dočkali dlouho očekávaného návratu do 7. ligy a mile nás přivítalo i krásné počasí, které nás provází stejně jako minulou sezónu. Byli jsme dva na střídání, dorazil dokonce i jeden fanoušek. Vše kromě soupeře tak bylo připravené. Ten jen tak tak stihl dorazit v plném počtu, což ve druhé půli zápasu bylo dost znát na jeho únavě?

V úvodu zápasu jsme se nějakou dobu rozkoukávali a první branku se nám podařilo vstřelit až ke konci první půle. Navíc na ní soupeř velmi brzy dokázal odpovědět. Menší nejistotu jsme však rozehnali hned ze začátku druhého poločasu, když Roman vstřelil dvě rychlé branky. Zbytek zápasu už byl víceméně pod naší kontrolou a poměrně v klidu jsme se dobrali k vítězství 7:2.

Zápas se asi v sezóně zařadí k těm snažším, ale i tak posloužil jako pěkné rozehrání a prolomení neúspěchů na P3. Nezbývá než nám popřát hodně úspěchů i do dalších utkání. :-)