7  :  2

Podzim 2007, 8.G (3.)
Datum, čas So 6.10.2007, 12:30
Rozhodčí Castillo, Alvear (D. Estudiantil FC)   Hřiště ZAK

Góly 3' Štěpánek H., 21' Holeček R., 36' Mareš V., 44' 53' Čechák P., 47' Báča P., 52' Geyer R., 54' Štěpánek P., 55' Abrahám P.
Fotka ze zápasu

Dlouho jsme se těšili na první podzimní regulérní zápas na Zákostelní a dnes jsme se dočkali.

Začalo se tak nějak nervózně z obou stran. Celý první poločas jsme pořádně nepodrželi míč. Místo toho se opakoval stále stejný scénář ? získání míče, nejistá nahrávka / nakopnutí dopředu a většinou ztráta míče. Žádná větší akce se tedy neobjevila a hrálo se víceméně na náhodu. Začátek druhé půle však vypadal úplně jinak. Konečně jsme začali myslet trochu fotbalově, nahrávali jsme volným a nejen těm vepředu, občas se objevila i nějaká ta narážečka. Tahle herní převaha nám vydržela po celý zbytek zápasu, i když soupeř o sobě dal několikrát vědět nebezpečným útokem, který dvakrát skončil míčem v naší brance (gólem). Kraftwerk udělal taktickou chybu, když po snížení na 3:2 propadl jakési eufórii a přestal se soustředit na obranu. Snadno jsme pak několikrát skórovali a dostali tak zápas absolutně pod naši kontrolu. Škoda, že tu není dost místa na popis krásných gólů? Závěr tentokrát vynechám. :-)