1  :  6

Jaro 2007, 7.F (11.)
Datum, čas So 26.5.2007, 10:00
Rozhodčí Faikis, Průša (A votom to je)   Hřiště ZARUB

Góly 9' Ilušák M., 21' (vlastní), 28' Štěpánek P., 38' Turek T., 39' Ilušák M., 47' Turek T., 58' Jiránek M.
Fotka ze zápasu

V dnešním utkání proti nám stanul jeden z nejtěžších soupeřů sezóny. Docela nemile nás překvapilo, když jsme viděli soupeře v počtu asi jedenácti hráčů, což bylo, jak se později ukázalo, dosti rozhodující. Neměli jsme moc co ztratit, a tak jsme do zápasu nastoupili s patřičným nasazením.

Začali jsme poměrně v klidu a k našmu překvapení jsme se soupeřem dokázali držet krok. I když jsme brzy inkasovali, do kolen nás to nesrazilo a dál jsme se snažili ohrožovat soupeřovu bránu. Nemilý byl vlastní gól po soupeřově autu, ale po mém úniku jsme s menší dávkou štěstí dokázali snížit na 1:2, což byl po první půli docela příznivý stav. Ve druhém poločase se bohužel již čím dál více projevovala několikanásobná početní výhoda soupeře. Tak soupeř začal zvyšovat svoji herní převahu a s ohledem na naši únavu již neměl tak těžkou úlohu a dokázal vstřelit další čtyři góly, byť jsme se až do posledních chvil zápasu snažili mu v tom zabránit.

Přestože se nám dnes nepodařilo vyhrát, předvedli jsme hru, za kterou se nemusíme vůbec stydět.