3  :  8

Podzim 2006, 7.F (5.)
Datum, čas So 21.10.2006, 11:15
Rozhodčí (Sme moc)   Hřiště PANK3

Góly 8' Presl, 33' Štěpánek P., 48' Holeček R., 2' 18' 20' 42' 58' 59' Kočiřík, 49' Černý, 54' Šebesta

Ne příliš oblíbené hřiště nás dnes neminulo a nemine nás ani v příštím kole. Měli jsme co dělat, abychom dali dohromady tým, ale nakonec se to povedlo.

Dobrou charakteristikou zápasu by mohl být první gól co jsme dostali ... Padl hned v první minutě, jak - to už si úplně nepamatuji, ale vím, že to byl gól úplně zbytečný a pro soupeře snadný. Utkání nám dost komplikovala neúplná obrana a vždy když jsme se pěknou akcí propracovali k tvrdě vydřenému gólu, soupeř nám ho záhy lehce oplatil. Nadějná situace byla za stavu 3:4 ve druhé půli, ale další lehkovážnost a nedůraznost nás připravila o naděje, když jsme znovu inkasovali. Zápas se pomalu ale jistě chýlil k závěru, a tak jsme byli nuceni otevřít obranu ... Pár šancí jsme si sice vytvořili, ale gólový zisk žádný. Naopak tomu bylo u soupeře, který ještě stihle poměrně v klidu vstřelit další tři góly.