Podzim 2006, 7.F (5.)
Datum, čas So 14.10.2006, 11:15
Rozhodčí (Dvorce senils)   Hřiště ANG

Góly 8' Presl, 29' Štěpánek H., 51' Presl

Čekal nás letos poslední zápas na umělé trávě, na které se nám vždycky daří, a tak jsme věřili, že dnes vyhrajeme a obrátíme naše cíle zpět k nejvyšším postům tabulky. Měli jsme dva na střídání a nic nám tedy nebránilo vyhrát.

V úvodu jsme zjišťovali, co a jak máme na soupeře hrát, ale už po pár minutách jsme se ujali diktování hry a míč na noze jsme měli většinu času my. To vyústilo v poměrně brzký Frantův gól po dorážce jeho vlastní střely. To nám samozřejmě navýšilo sebevědomí a hráli jsme ve větší pohodě. Přesto ale občas docházelo k závarům před naší bránou. Soupeř si byl vědom, že jeden gól může vývoj utkání úplně změnit. Před koncem první půle ale Honza dostal pěkný míč do brejku, který zakončil krásným přehozením brankáře. Poté jsme již hru měli víceméně pod kontrolou a vytvořili jsme si nespočet gólových šancí. Jendnu z našich krásných akcí proměnil krátce před koncem opět Franta a dovršil tak naši výhru 3:0.

Je možná škoda, že nehrajeme všechny zápasy na umělé trávě ... Tam už snad nic než výhru neznáme. :-)