Podzim 2006, 7.F (5.)
Datum, čas So 7.10.2006, 13:45
Rozhodčí Hampl, Pokorný (Not. Stodůlky)   Hřiště CIS

Góly 9' Holeček R., 26' Zelenka P., 53' Dobrovolný M., 59' Holeček Z.

I když se zpožděním, sešlo se nás pro dnešní zápas sedm, tedy jeden na střídání. Byl to mimochodem první zápas, na kterém chyběl Pepa. Většina z nás ani neměla čas na rozcvičení a rovnou vběhla do zápasu.

Začali jsme celkem aktivně a hned jsme si vytvořili pár solidních šanci. Náš první gól přišel již v 9. minutě, kdy se Radek trefil ukázkově do šibenice. Poté jsme možná až příliš zklidnili hru a nechali soupeře dostávat se do šancí. Po jedné individuální akci jsme inkasovali. Gól nás trochu zaskočil a najednou jsme začali mít problémy s přechodem do útočné fáze. Druhý poločas začal obvyklým útlumem a nejistou hrou. Šance, které jsme měli, jsme nedokázali proměnit, a tak přišla odpověď na druhé straně. Pár minut před koncem jsme prohrávali 1:2. Naštěstí jsme se nevzdali a část z nás bojovala až do konce. To se vyplatilo a Zdeněk dorážkou pár vteřin před koncem vyrovnal na 2:2.

Nakonec jsme mohli být za tento výsledek rádi. Bod v 7.lize se cení ?