3  :  3

Podzim 2006, 7.F (5.)
Datum, čas Ne 1.10.2006, 13:45
Rozhodčí Tondl, Studenovský (JO-JO 1.FC)   Hřiště PANK1

Góly 11' Gráf M., 13' Ambros, 18' Šafařík J., 33' Šafařík J., 40' Štěpánek H., 50' Holeček Z.

Ráno se mnohým nechtělo do deště s vidinou špatného počasí a ještě horšího terénu, ale Hanspaulce se musí čas od času něco obětovat ... Dorazilo nás tedy celkem osm a měli jsme dva na střídání, což u nás není tolik obvyklé. Dokonce dorazili i dva fanoušci, za což jim v tomhle počasí patří velký obdiv.

Začalo se v poměrně neklidném tempu, což způsobovalo hlavně obtížné zpracovávání míče kvůli horšímu stavu terénu ... Bohužel jsme my byli první, kdo inkasoval, ale zanedlouho jsme na to dokázali odpovědět, když Lukáš po pěkné Jakubově asistenci zprava vyslal pěknou křižmou ránu k protější tyči. Po pěti minutách jsme však znovu inkasovali a poločas se dohrál ve stavu 2:1. Ve druhé půli jsme opět dostali rychlou branku, ale to nás již vybudilo a až do konce zápasu jsme si vytvořili dost velký tlak. Ten zužitkoval po centru Jakuba z první Honza a deset minut před koncem ještě Zdeněk po autu od Lukáše. Šancí jsme měli opravdu mnoho, ale snad kvůli slabší první půli nám nebylo přáno je proměnit, ať byly jakkoli vyložené.

Po prohře z minulého týdne tedy remíza, která bude doufám jen mezistupněm k opětovnému vzestupu k výšinám.