Podzim 2006, 7.F (5.)
Datum, čas So 23.9.2006, 10:00
Rozhodčí ?   Hřiště K2

Góly ?' Presl, ?, ?

Dobrou náladu z výhry v prvním kole nám (těm několika, co přišli) pokazila chabá účast a ne příliš kvalitní terén. Franta tak trochu zaspal, takže jsme hráli první zhruba čtvrthodinku 4+1.

I přes početní nevýhodu jsme se z počátku drželi. Dobře jsme bránili a měli jsme i útočné snažení. Klasický obránce jsem byl ale na hřišti jen já, a tak za čas přišlo menší nedorozumnění, po kterém jsme nechali soupeřova útočníka vystřelit z poměrně blízké vzdálenosti, a míč nešťastně skončil v bráně. Pár minut poté už konečně dorazil náš šestý hráč a mohli jsme tak hrát vyrovnanou partii, přestože nás bojovnost v úvodu utkání stála dost sil a nemohli jsme střídat. O poločase jsme si odpočinuli a ve druhé půli jsme i měli víc ze hry, i když nám naše fotbalové snažení dost zásadně komplikoval terén plný nerovností a kamenů. Pár šancí se objevilo, ale šťastnější byl soupeř, když po dalším nedorozumění zůstal jeden soupeřův hráč nepokrytý a podruhé jsme inkasovali. Moc času do konce již nezbývalo, ale po dobré akci a důrazu ve vápně soupeře jsme ještě stačili korigovat na konečných 1:2.

Když nad tím teď přemýslím, víc mi asi vadí, že jsem si pořádně nezahrál fotbal než samotný fakt, že jsme prohráli ... Snad to bude příště lepší.